filma me titra shqip
filma me titra shqip
Hako |
14869
home,page,page-id-14869,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
Per web 2_wb

Sallame

Per web 1_wb

Proshuta

Per web 3_TE MARINUARA

Produkte te marinuara

170

PUNONJES

70

PRODUKTE


24/7

PERKUSHTIM

20

VITE EKSPERIENCE

linguini me limon dhe milano

Linguini me limon dhe Milano

Përberesit: 400 gr linguini, 1 filxhan bizele të ngrira, 200 ml pana, 1/2 limon i grirë, 1 limon i shtrydhur, 5 feta Milano

 

Përgatitja:

  1. Gatuani linguinet sipas udhëzimeve, duke i shtuar në 2 minutat e fundit të gatimit bizelet. Kullojini linguinet dhe vendosini në tigan duke i shtuar panën, limonin e grirë dhe lëngun e limonit. Servireni në pjatë, me copa proshute përsipër.

Makarona tuba me spinaq dhe sakson

  1. Gatuani makaronat sipas kohës së udhëzuar dhe lërini mënjanë. Në një tenxhere të thellë hidhni panën dhe lërini për pak kohë në zjarr duke e përzier dale-ngadalë. Shtoni saksonin, djathin dhe spinaqin. Shtoni makaronat, përziejini lehtë derisa përbërësit të lidhen mirë .
  2. Hidheni përgatitjen në një tavë të thellë, dhe piqeni në 200 g C për 20 minuta. Më pas, mbulojeni me letër alumini dhe piqeni për 10 minuta. Shërbejini të
Pasta with spinach and bacon
party1

Festa e veres 2015 ne shoqerine e prodhimeve HAKO.

vizmin1

Vizita e ministrit te punes Erion Veliaj ne ambjentet e kompanise HAKO.

bridgewplk