filma me titra shqip
filma me titra shqip
Hako |
14869
home,page,page-id-14869,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
Per web 2_wb

Sallame

Per web 1_wb

Proshuta

Per web 3_TE MARINUARA

Produkte te marinuara

170

PUNONJES

70

PRODUKTE


24/7

PERKUSHTIM

20

VITE EKSPERIENCE

involtini-freddi

INVOLTINI FREDDI

Përbërësit: 4 feta proshutë pule, 80 grsallatë ruse, 10 gr gjalp

Përgatitja: Mbushni çdo fetëproshutë me sallatë ruse dhe i jepni formën e kaushit. Vendosini në formë kurore në pjatë. Shërbejini tëftohta(në ditë të ftohta kaushet lyen me gjalp lihen për 3 minuta në furrë dhe pastaj shërbejini).

Brusketa me molle dhe sakson

  1. Lani mollet, qërojini dhe me pas hiqini boshtin e saj, më pas mollën ndajeni në feta rreth gjysëm centimetri dhe përzijeni me lëngun e limonit.
  2. Grini skalonjën dhe copëtoni gjethet e qepës duke i futur në një enë dhe me pas shtoni djathin, piperin, kripën dhe përziejini. Këtë krem që keni përftuar shtrojeni tek brusketat e mollës duke e dekoruar me sakson sipër.
brusket me moll
party1

Festa e veres 2015 ne shoqerine e prodhimeve HAKO.

vizmin1

Vizita e ministrit te punes Erion Veliaj ne ambjentet e kompanise HAKO.

bridgewplk