filma me titra shqip
filma me titra shqip
Hako | Vishle
151
single,single-portfolio_page,postid-151,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Vishle

Pershrkrimi i Shijes

Salcice pule ku dominon aroma e rozmarines. Kombinim I lehte dhe me erza jeshile.Keshtu vishlen e konsumon e gjithe familja. Vjen tek ju me paketim 0.8 kg.

Perberja

Mish pule i ndarë mekanikisht (50%), mish gjeli (30%), ujë, kripë gjelle, niseshte, proteinë soje, aroma dhe erëza, dekstrozë, stabilizues: E.450/E.451 (0.3%), antioksidant: E.301 (0.05%), ngjyrues: E.120 (0.04%), konservant: E.250 (0.01%)

Fuqite Kalorifike

Date

20 November

Category
Familje, Sallame
About This Project

Vlerat Neitri_Nurenber brratwurst-01