filma me titra shqip
filma me titra shqip
Hako | Kids- Prosciutto Cotto
62
single,single-portfolio_page,postid-62,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Kids- Prosciutto Cotto

Pershkrimi i shijes

Një produkt I prodhuar me mish pule dhe gjeli. Ka shije të lehtë dhe aromat janë mesatarisht të lehta. Paketimi shumë I vecantë me ngjyra të ndezuar dhe një formë të harkuar e bën produktin më të përshtatshëm për fëmijët tuaj. Ata kanë mundesinë të shijojnë një produkt që i përngjason një lodre shumëngjyrëshe.

Perberja

Fuqite kalorifike

About This Project

Vlerat Neitri_Grill Turk Sucuk-01