filma me titra shqip
filma me titra shqip
Hako | Dorf Pikant
163
single,single-portfolio_page,postid-163,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Dorf Pikant

Pershkrimi i Shijes

Dorf Pikant, nje shije tipike Shqiptare duke filluar nga kombinimi i mishit deri tek larmishmeria e erezave. Dallohet nga shija pikante dhe ngjyra me e ngrohte. Forma mundeson prerje te lehte dhe perdorim ne nje game te gjere recetash. I preferuar gjeresisht nga pijedashesit.

Perberja

Permbajtja: Mish derri (90%), kripe gjelle (2%), proteine soje, fiber bimore, aroma dhe ereza , dekstroze satbilizues:E.450/ 451 (0.3%), antioksidant: E.301 (0.05%), ngjyrues : E.120(0.04%), konservant : E.250, (0.01%)

Date

20 November

Category
Familje, Restorante, Sallame
About This Project

Vlerat Neitri_Hauswurst-01