filma me titra shqip
filma me titra shqip
Hako | E TYMOSUR ME DJATH
16454
single,single-portfolio_page,postid-16454,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

E TYMOSUR ME DJATH

Pershkrimi i Shijes

E paparë… Kremvicja ikonë e kompanisë HAKO. Një kombinim I përkryer I erëzave të vecanta me mishin e përzgjedhur. Ka një formë elegante që qëndron bukur në pjatat tuaja. Kafshimi I këndshëm dhe shija e ëmbël e tymit, bën që të preferohet nga të gjitha grupmoshat.

Perberja

Mish derri (90%), kripë gjelle (2%), djath, proteinë qumështi, aroma dhe erëza, dekstrozë, stabilizues: E.450/E.452 (0.3%), antioksidant: E.301 (0.05%), ngjyrues: E.120 (0.04%), konservant: E.250 (0.01%)

Category
Familje, Sallame
About This Project

Vlerat Neitri_Tomate mozzarella-01