filma me titra shqip
filma me titra shqip
Hako | E Tymosur
157
single,single-portfolio_page,postid-157,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

E Tymosur

Pershkrimi i Shijes

E papare… Produkti IKONE i kompanise HAKO. Nje kombinim I perkryer I erezave te vecanta me mishin e perzgjedhur. Forma elegante ,shija e embel e tymit,e ben te dashur per gjithe familjen.

Perberja

Mish derri (90%), kripë gjelle (2%), djath, proteinë qumështi, aroma dhe erëza, dekstrozë, stabilizues: E.450/E.452 (0.3%), antioksidant: E.301 (0.05%), ngjyrues: E.120 (0.04%), konservant: E.250 (0.01%).

Category
Sallame
About This Project

Vlerat Neitri_Nurenber brratwurst-01