filma me titra shqip
filma me titra shqip
Hako | HOT DOG
143
single,single-portfolio_page,postid-143,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

HOT DOG

Date

20 November

About This Project

Vlerat Neitri_Hauswurst-01
Produkt I njohur nga te rinjte qe mund te konsumohet ne Fast Food por I pershtatur dhe me nje paketim per familjen. Shije e lehte pa shume ereza me nje kafshim te forte. Ka ngjyre te  karamelizuar dhe theksohet kur produkti ngrohet. Mjafton te shoqerohet vetem me buke dhe mund te shuani enjehere urine.

Permbajtja
Mish pule I ndare mekanikisht (49%),mish gjeli (33%), uje, kripe gjelle, proteine soje , niseshte misri , aroma dhe ereza
Stabilizues :E 450/E.451 (0.3%), Antioxidant: E.301(0.05%), Ngjyrues: E.120 (0.04%), Konservant :E.250 (0.01%).
Nuk permban gluten.