filma me titra shqip
filma me titra shqip
Hako | Fileto pule proshute
164
single,single-portfolio_page,postid-164,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Fileto pule proshute

Pershkrimi i Shijes

Proshute pule(me fileto pule) pa kalori, zgjedhje ideale per 0 kalori dhe per 100% shije.

Perberja

Përmbajta: fileto pule (80%), ujë, kripë, proteinë shtazore, niseshte, aroma dhe erëza, emulsifikues: E407. stabilizues: E.450, E.451(0.3%), antioksidant: E.301 (0.05%), konservues: E.250 (0.01%). Vlerat ushqyese 100 g: kalori 82 kcal/348 kJ - proteina 18.5 g - yndyrna 0 g - karbohidrate 1.8 g. Produkti është i gatshëm për konsum. Produkti ruhet në temperaturën 2-4°C pa dëmtuar amballazhin. Veshja e jashtme pangrënshme. Nuk përmban gluten.

Category
Proshuta
About This Project

Vlerat Neitri_ligavec-01