filma me titra shqip
filma me titra shqip
Hako | Sallami Milano
160
single,single-portfolio_page,postid-160,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Sallami Milano

Pershkrimi i Shijes

Sallami Milano, një shije e famshmë Italiane, prodhuar nga HAKO për tregun Shqipëtar, përgatitet me mish të fresket derri dhe marinohet me kripë, erëza dhe aroma. Kur pritet, ka një njyrë të celët të kuqe të shëndritshme. Përdoret për antipaste ose thjesht për sandëich.

Perberja

Permbajtja: Mish derri (90%), kripe gjelle (2%), proteine qumeshti , aroma dhe ereza , dekstroze satbilizues:E.450/ 451 (0.3%), antioksidant: E.301 (0.05%), ngjyrues : E.120(0.04%), konservant : E.250, (0.01%)

Fuqite Kalorifike

Category
Familje, Restorante, Sallame
About This Project

Vlerat Neitri_Tomate mozzarella-01