filma me titra shqip
filma me titra shqip
Hako | Kids- Prosciutto di Pollo
167
single,single-portfolio_page,postid-167,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Kids- Prosciutto di Pollo

Pershkrimi i shijes

Produkt I dedikuar fëmijëve sepse përmban një sasi të ulët kalorish dhe asimilohet lehtësisht, i përbërë nga fileto e pulës. Paketimi shumë I vecantë me ngjyra të ndezuar dhe një formë të harkuar e bën produktin më të përshtatshëm për fëmijët tuaj. Ata kanë mundesinë të shijojnë një produkt që i përngjason një lodre shumëngjyrëshe.

Perberja

Permbajtja : Mish i seleksionuar nga kofsha e derrit (80%), uje, kripe, proteine shtazore , niseshte, aroma & ereza, emulsifikues: E407 Stabilizues:E.450, E.451(0.3%), Antioksidant: E.301 (0.05%), Konservues: E.250(0.01%), Ngjyrues: E.120(0.01%)

Fuqite kalorifike

Category
Familje
About This Project

Vlerat Neitri_ligavec-01