filma me titra shqip
filma me titra shqip
Hako | HOT DOG
16463
single,single-portfolio_page,postid-16463,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

HOT DOG

Pershkrimi i Shijes

Produkt I njohur nga të rinjtë që mund të konsumohet në Fast Food por I përshtatur dhe më një paketim për familjen. Shije e lehtë pa shumë erëza me një kafshim të fortë. Ka ngjyrë të karamelizuar dhe theksohet kur produkti ngrohet. Mjafton të shoqërohet vetëm me bukë dhe mund të shuani menjëherë urinë.

Perberja

Mish pule i ndare mekanikisht (48%), mish gjeli i ndare mekanikisht (37%), kripe gjelle (2%),proteine soje (1.5%), ereza,arome tymi dhe natyrale(1.7%), stabilizues: E.450/E.452(0.3%), antioksidant: E.300(0.05%), ngjyrues: E.120(0.04%), konservues: E.250(0.01%)

Category
Familje, Sallame
About This Project

Vlerat Neitri_Hauswurst-01