filma me titra shqip
filma me titra shqip
Hako | INVOLTINI FREDDI
17134
single,single-portfolio_page,postid-17134,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

INVOLTINI FREDDI

Perberja

Përbërësit: 4 feta proshutë pule, 80 grsallatë ruse, 10 gr gjalp Përgatitja: Mbushni çdo fetëproshutë me sallatë ruse dhe i jepni formën e kaushit. Vendosini në formë kurore në pjatë. Shërbejini tëftohta(në ditë të ftohta kaushet lyen me gjalp lihen për 3 minuta në furrë dhe pastaj shërbejini).

Category
Antipasta, Receta
About This Project