filma me titra shqip
filma me titra shqip
Hako | KRAINER
16465
single,single-portfolio_page,postid-16465,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

KRAINER

Perberja

Mish derri (90%), kripë gjelle (2%), djath, proteinë qumështi, aroma dhe erëza, dekstrozë, stabilizues: E.450/E.452 (0.3%), antioksidant: E.301 (0.05%), ngjyrues: E.120 (0.04%), konservant: E.250 (0.01%)

Pershkrimi i Shijes

Shije pikante dhe kompakte, me aroma therëse. është produkt I thatë me kafshim të plotë. Vjen me një alternim ngjyrash të mozaikut të mishit dhe erëzave. Është një produkt special me një gamë të gjërë përdorimi. Sakson ka një pamje potente që mbush tryezen tuaj.

Category
Familje, Sallame
About This Project

Vlerat Neitri_Hot Mexican-01