filma me titra shqip
filma me titra shqip
Hako | Ligavec
16658
single,single-portfolio_page,postid-16658,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Ligavec

Pershkrimi i Shijes

Kombinimi I mishit te derrit dhe vicit,erzat, aroma e tymit, forma tipike, lehtesia ne gatim, kafshimi I forte e ben sallamin Popullor te jete prezent ne cdo familje. Konsumohet ne grill,I ngrohur ne tigan dhe tostiere...kurdo qe do ta deshironi.

Perberja

Fuqite Kalorifike

Category
Familje, Te marinuara
About This Project

Vlerat Neitri_Hot Mexican-01