filma me titra shqip
filma me titra shqip
Hako | Parisier
156
single,single-portfolio_page,postid-156,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Parisier

Pershkrimi i Shijes

Shije kompakte dhe e fortë, kjo mundëson përdorimin e tij të ftohtë në antipasta dhe tost si dhe kombinimin në pasta dhe pizza. Aroma e limonit mizotëron ndër erëzat e tjera. Produkti përdoret për të gjithë familjen, rekomandohet për fëmijët dhe personat që bëjnë aktivitet fizik.

Perberja

Permbajtja: Mish derri (85%), uje (9%), kripe gjele(2%), proteine qumeshti (1%), niseshte(1%), aroma dhe ereza (1%), dekstroze(0.6%), (0.3%), satbilizues: E.450/ E.452, antioksidant: E.301(0.05%),ngjyrues : E.120 (0.04%), konservant: E.250, (0.01%).

Fuqite Kalorifike

About This Project

Vlerat Neitri_Hot Mexican-01