filma me titra shqip
filma me titra shqip
Hako | PIKANT VICI
16473
single,single-portfolio_page,postid-16473,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

PIKANT VICI

Pershkrimi i Shijes

Produkt pikant me mish vici. përmban aroma dhe erëza të forta. shija djegëse vjen natyrshem,kenshem. Pjestaret e familjes qe preferojne pikantet do gjejne tek ky produkt ate shije qe kane ëndërruar.

Perberja

Mish viçi (90%), kripë gjelle (2%), fibër bimore, proteinë qumështi, aroma dhe erëza, dekstrozë, stabilizues: E.450/E.452 (0.3%), antioksidant: E.301 (0.05%), ngjyrues natyral, konservant: E.250 (0.01%)

Category
Familje, Restorante, Sallame, Zgara
About This Project

Vlerat Neitri_Tomate mozzarella-01