filma me titra shqip
filma me titra shqip
Hako | PIZZA PROSHUTE
16512
single,single-portfolio_page,postid-16512,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

PIZZA PROSHUTE

Pershkrimi i Shijes

I ngjashëm në përbërje me proshutën "Delikatesë" por I përshtatur për ti dhën pizzave tuaja një shije më të theksuar. Proshuta qëndron bukur ne picë dhe nuk humbet formën dhe butësinë e saj. Gjithashtu, cliron një aromë të këndeshmë pasi ngohet.

Perberja

Permbajtja: Mish derri (90%), kripe gjelle (2%), proteine soje, fiber bimore, aroma dhe ereza , dekstroze satbilizues:E.450/ 451 (0.3%), antioksidant: E.301 (0.05%), ngjyrues : E.120(0.04%), konservant : E.250, (0.01%)

Category
Familje, Proshuta, Restorante
About This Project

Vlerat Neitri_Grill Turk Sucuk-01