filma me titra shqip
filma me titra shqip
Hako | Popullor
153
single,single-portfolio_page,postid-153,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Popullor

Pershkrimi i Shijes

Kombinimi I mishit te derrit dhe vicit,erzat, aroma e tymit, forma tipike, lehtesia ne gatim, kafshimi I forte e ben sallamin Popullor te jete prezent ne cdo familje. Konsumohet ne grill,I ngrohur ne tigan dhe tostiere...kurdo qe do ta deshironi.

Perberja

Mish pule i ndarë mekanikisht (44%), mish gjedhi (42%), ujë, kripë gjelle, niseshte, proteinë soje, aroma dhe erëza, dekstrozë, stabilizues: E.450/E.451 (0.3%), antioksidant: E.301 (0.05%), ngjyrues: E.120 (0.04%), konservant: E.250 (0.01%).

Category
Familje, Restorante, Sallame, Zgara
About This Project

Vlerat Neitri_Tomate mozzarella-01