filma me titra shqip
filma me titra shqip
Hako | Turist
162
single,single-portfolio_page,postid-162,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Turist

Pershkrimi i Shijes

Turisit, eshte produkt I thate dhe ka nje rrudhe karakteristike elegante. Shija eshte e forte nga mishi I thate por kombinohet kendshem me erezat e embla. Klasik dhe i shijshem, Turist-i mund te jete pjese i nje banketi eventesh ose I dites suaj te perditeshme.

Perberja

Permbajtja: Mish derri (90%), kripe gjelle (2%), proteine qumeshti , aroma dhe ereza , dekstroze satbilizues:E.450/ 451 (0.15%), antioksidant: E.301 (0.05%), ngjyrues : E.120(0.04%), konservant : E.250, (0.01%)

Fuqite Kalorifike

Category
Familje, Restorante, Sallame
About This Project

Vlerat Neitri_Hot Mexican-01