filma me titra shqip
filma me titra shqip
Hako | PROSHUTE KOFSHE E TYMOSUR PAKETIM
16518
single,single-portfolio_page,postid-16518,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

PROSHUTE KOFSHE E TYMOSUR PAKETIM

Pershkrimi i shijes

Produkti ideal për ata që preferojnë vakte jo kalorike. I preferuar nga ai grup njerëzish që merren me aktivitet fizik. Përbëhet nga fileto e pulës, 0% yndyr, dhe përmban proteina lehtëtësisht të asimilueshme nga trupi. Është një produkt "light".

Perberja

Permbajtja: Mish derri (90%), kripe gjelle (2%), proteine soje, fiber bimore,  aroma dhe ereza , dekstroze  satbilizues:E.450/ 451 (0.3%), antioksidant: E.301 (0.05%), ngjyrues : E.120(0.04%), konservant : E.250,  (0.01%)

Fuqite kalorifike

Category
Familje, Proshuta
About This Project

Vlerat Neitri_Hauswurst-01