filma me titra shqip
filma me titra shqip
Hako | ROOSTER RRETHOR
16485
single,single-portfolio_page,postid-16485,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

ROOSTER RRETHOR

Pershkrimi i Shijes

Një produkt I prodhuar me mish pule dhe gjeli. Ka shije të lehtë dhe aromat janë mesatarisht të lehta. Hyn në familjen e Pariser-ve dhe kafshimi është të fortë. Vjen në tre formate të ndryshme, në shufër katrore ose rrethore dhe në paketim me feta. Mund të përdoret për sandwich.

Perberja

Permbajtja: Mish derri (90%), kripe gjelle (2%), proteine soje, fiber bimore, aroma dhe ereza , dekstroze satbilizues:E.450/ 451 (0.3%), antioksidant: E.301 (0.05%), ngjyrues : E.120(0.04%), konservant : E.250, (0.01%)

Category
Familje, Sallame
About This Project

Vlerat Neitri_Nurenber brratwurst-01