filma me titra shqip
filma me titra shqip
Hako | Rooster
147
single,single-portfolio_page,postid-147,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Rooster

Pershkrimi i Shijes

Një produkt që i përket familjes se pariserit, I prodhuar me mish pule dhe gjeli. Ka shije të lehtë dhe aromat janë mesatarisht të lehta. Aroma te lehta,shija e kendeshme dhe format ne te cilat paraqitet (rrethore, katrore dhe paketim familjar) e bejne te perdorshem per sandëic, pizza dhe pasta.

Perberja

Permbajtja : Mish pule I ndare mekanikisht (49%),mish gjeli (33%), uje, kripe gjelle, proteine soje , niseshte misri, aroma dhe ereza, Stabilizues :E 450/E.451 (0.3%), Antioxidant: E.301(0.05%), Ngjyrues: E.120 (0.04%), Konservant:E.250 (0.01%).

Category
Familje, Restorante, Sallame
About This Project

Vlerat Neitri_ligavec-01