filma me titra shqip
filma me titra shqip
Hako | RUSTIKO
16488
single,single-portfolio_page,postid-16488,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

RUSTIKO

Pershkrimi i Shijes

Një produkt me mish vici lehtësisht I identifikuesëm nga variacioni I erëzave dhe aromave që përmban. Është një produkt që kategorizohet në shijet e forta dhe preferohet kryesisht nga të rriturit.

Perberja

Permbajtja: Mish derri (90%), kripe gjelle (2%), proteine soje, fiber bimore, aroma dhe ereza , dekstroze satbilizues:E.450/ 451 (0.3%), antioksidant: E.301 (0.05%), ngjyrues : E.120(0.04%), konservant : E.250, (0.01%)

Fuqite Kalorifike

About This Project

Vlerat Neitri_Hot Mexican-01