filma me titra shqip
filma me titra shqip
Hako | SAKSON PIKANT
16500
single,single-portfolio_page,postid-16500,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

SAKSON PIKANT

Pershkrimi i Shijes

Shije pikante dhe kompakte, me aroma therëse. është produkt I thatë me kafshim të plotë. Vjen me një alternim ngjyrash të mozaikut të mishit dhe erëzave. Është një produkt special me një gamë të gjërë përdorimi. Sakson ka një pamje potente që mbush tryezen tuaj.

Perberja

Permbajtja: Mish derri (90%), kripe gjelle (2%), proteine soje, fiber bimore, aroma dhe ereza , dekstroze satbilizues:E.450/ 451 (0.3%), antioksidant: E.301 (0.05%), ngjyrues : E.120(0.04%), konservant : E.250, (0.01%)

Fuqite Kalorifike

Category
Familje, Restorante, Sallame
About This Project

Vlerat Neitri_Tomate mozzarella-01