filma me titra shqip
filma me titra shqip
Hako | SAKSON
16493
single,single-portfolio_page,postid-16493,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

SAKSON

Pershkrimi i Shijes

Produkt gjysem I thate, me pamje potente. Cilesi qe I vjen nga mozaiku I alternuar midis mishit dhe erzave, shume special, me perdorim te gjere, kompakt dhe me aroma te forta. Ne antipasta apo pizza,ne gatime te ndryshme eshte mik I mire qe te nderon. Prodhohet ne dy kombimine erzash: Tradicional dhe Pikant.

Perberja

Permbajtja: Mish derri (90%), kripe gjelle (2%), proteine soje, fiber bimore, aroma dhe ereza , dekstroze satbilizues:E.450/ 451 (0.3%), antioksidant: E.301 (0.05%), ngjyrues : E.120(0.04%), konservant : E.250, (0.01%)

Category
Familje, Restorante, Sallame
About This Project

Vlerat Neitri_Hauswurst-01