filma me titra shqip
filma me titra shqip
Hako | SALLAM EXTRA PAKETIM
16448
single,single-portfolio_page,postid-16448,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

SALLAM EXTRA PAKETIM

SALAME EXTRA PAKETIM

Dorf Tradicional, nje shije tipike Shqiptare duke filluar nga kombinimi I mishit deri tek larmishmeria e erezave. Forma mundeson prerje te lehte dhe perdorim ne nje game te gjere recetash.

Permbajtja: Mish derri (90%), kripe gjelle (2%), proteine soje, fiber bimore,  aroma dhe ereza , dekstroze  satbilizues:E.450/ 451 (0.3%), antioksidant: E.301 (0.05%), ngjyrues : E.120(0.04%), konservant : E.250,  (0.01%)