filma me titra shqip
filma me titra shqip
Hako | Sallam Vici
159
single,single-portfolio_page,postid-159,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Sallam Vici

Pershkrimi i Shijes

Produkt vici ,i vecante nga perberja . Spikasin erezat  e forta orientale, tipike te zones se Indise. Ka ngjyre te erret dhe klasike. Eshte nje produkt gjysem i thate.

Perberja

Permbajtja: Mish derri (90%), kripe gjelle (2%), proteine qumeshti , aroma dhe ereza , dekstroze satbilizues:E.450/ 451 (0.3%), antioksidant: E.301 (0.05%), ngjyrues : E.120(0.04%), konservant : E.250, (0.01%)

Fuqite Kalorifike

Category
Familje, Restorante, Sallame
About This Project

Vlerat Neitri_Grill Turk Sucuk-01