filma me titra shqip
filma me titra shqip
Hako | TOST FAMILJAR
16502
single,single-portfolio_page,postid-16502,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

TOST FAMILJAR

Pershkrimi i Shijes

Një paketim I dyfishtë I cili përmban pariser dhe djath tosti. Kombinimi I përkryer per familjet me fëmijë të vegjël të cilët duan të konsumojnë një vakt të shijshëm.

Perberja

Permbajtja: Mish derri (90%), kripe gjelle (2%), proteine soje, fiber bimore,  aroma dhe ereza , dekstroze  satbilizues:E.450/ 451 (0.3%), antioksidant: E.301 (0.05%), ngjyrues : E.120(0.04%), konservant : E.250,  (0.01%)

Fuqite Kalorifike

Category
Familje, Sallame
About This Project

Vlerat Neitri_Hot Mexican-01