filma me titra shqip
filma me titra shqip
Hako | Rreth nesh
15042
page,page-id-15042,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Historiku

Kompania është themeluar në vitin 1994 nga familja HAKO. Fabrika ndodhet në autostradën Tiranë – Durrës, 5 km në perëndim të qytetit të Tiranës.
Aktiviteti I saj kryesor është përpunimi I mishit në mbi 70 lloje sallame, proshuta dhe produkte të marinuara. Kompania me një fabrikë me kapacitet me mbi 4000 ton prodhim në vit punëson mbi 200 punonjës dhe është prezent me produktet e saj në të gjithë qytetet dhe fshatrat e Shqipërisë.
Furnizimi me lëndë të para bëhet nga distribucione të vendit ose nga kompani Europiane. Çertifikimi lidhur me sistemin e menaxhimit te cilesise: ISO 9001: 2008, ISO 22000: 2005, iso 14001: 2004 dhe sistemin e sigurise ushqimore HACCP është vërtetuar nga kompania ndërkombëtare IQNET.
Sot kompania ka rritur spektrin e shërbimeve dhe është prezente me filiale në të gjithë Shqipërinë duke bërë që klientet të kenë mundësinë të gjejnë në çdo kohë dhe sa me të freskëta produktet HAKO.
Ne jemi rritur dhe zhvilluar falë kërkesave dhe sygjerimeve të konsumatorëve duke i konsideruar ata partnerë të rëndësishëm të biznesit.

Jemi prezent në familjet shqiptare, çdo ditë e më tepër.
Përpiqemi të kënaqim kërkesat. shijet dhe të përmbushim misionin tonë: standart, korrektësi, shërbim cilësor për klientin.

Cilesia

Lorem ipsum dolor sit amet, veniam referrentur cum in, ad quo nulla deserunt maluisset. Ad viris consetetur eos. Ex dicit senserit expetendis qui, quo dicta commune facilisi ne, labore adversarium ne usu. Tempor luptatum no vis, eam hinc summo eu. Euismod eruditi luptatum an nec. Nec ad vocibus accumsan eloquentiam.

Aeterno discere eum at. Eu modus iisque scripserit eam. Impedit instructior ne has. Eum vidit posse probatus ad, mea blandit salutatus an. Explicari repudiandae et nam, commune intellegebat necessitatibus in ius, vim porro eligendi perfecto te. Oportere pertinacia nam at. Vel ea cetero corpora.

Eirmod delicatissimi cu nec. Mei cu erat verear. Id nec dicunt voluptua corrumpit, mei munere legimus percipit id. Vis quas tempor nominavi ex.

Certifikata